Logo knihkupectví U Stromečku Otevření kniha
NAŠE KNIHY VÁS BUDOU MILOVAT !I mladí čtou..

Taran Matharu: Vyvolený poslední bitva o přežití začíná. Cade se s partou teenagerů ocitá v podivném světe, ti co přežili první útok se s vypětím všech sil dostanou přes poušť do pevnosti
obrázek knihy

Pro kluky

David Walliams: Ledová obludanovinka od megaúspěšného autora
obrázek knihy

Vojtěch Matocha: Prašina Černý merkurit
obrázek knihy

Jaroslav Foglar: Hoši od Bobří řeky po dlouhé době konečně nové vydání legendární knihy, postupně vyjdou i další, každá s jiným ilustrátorem současně vychází i na CD, čte Jan Meduna
obrázek knihy
Julie Winterbottomová:Stracho-pediečti jen pokud si troufáš na kapitolu strašidelnou, strašidelnější a nejstrašidelnější - smrtící hadi, všemožné příšery bájné i skutečné. Naučíš se napsat vlastní duchařský příběh, vyrobit falešnou krev a postrašit rodinu fantazie pro starší
obrázek knihy
Leigh Bardugo: Prohnilé městopokračování bestselleru Šest vran
obrázek knihy
David Walliams: Nejhorší děti na světě 2Připadají vám hodné děti nudné, chcete se seznámit s nejhoršími dětmi na světě - tak čtěte!
obrázek knihy
Timo Parvela: Kepler62 kniha třetí: Cestafinsko-norská série vesmírného dobrodružství z budoucnosti, skvělé čtení pro kluky a holky, co mají rádi počítačové hry a příběhy z vesmíru
obrázek knihy
Leopold Gout: Génius hranikomu nevěř, každá kamera je oko, každý mikrofon ucho
obrázek knihy
Dobrodružství v přírodě - Kniha pro zvídavé průzkumníky přírody /Edika Kniha která může sloužit jako příručka, atlas či rádce na výletech. Je nabitá informacemi a názornými ilustracemi jak si poradit v nepředvídatelných situacích, strávit přijemný čas s kamarády pomocí her a soutěží. Výborný dárek na prázdniny.
obrázek knihy

Pro holky

Jana Martincová: Co se od kamarádek nedozvíšprůvodce moderní dospívající dívky
obrázek knihy
Ivana Peroutková: Juditin pokoj Judita prožila hezké léto, s letním románkem, ale stále nemůže zapomenout na Vojtu. Proč má někdo v očích touhu a jiní nic?
obrázek knihy
S láskou tě nenávidím 13 povídek o ničemnosti13 uznávaných autorů se spojilo s 13 booktubery
obrázek knihy
John Green: Jedna želva za druhou
obrázek knihy
Meagan Spoonerová: Na lovuKráska zná les lépe než kdokoliv jiný, když její otec zmizí při lovu, vydává se na lov Zvířete.
obrázek knihy
Auhild Solbergová: Superkrávy v ohroženíTřetí díl úspěšné série o sympatickétřinástileté albínce. Nesentimentální, zábavný příběh jak krutý může být život ve škole, ale kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp..
obrázek knihy
Alexandra Fráňová: Najdi svůj styl
obrázek knihy
Petra Dvořáková: Každý má svou lajnu LPro náctileté holky a kluky, kteří mají rádi florbal.
obrázek knihy
Emma Mossová: Vlogerky Lucy se v nové škole nejdříve ztrapní, ale pak jí kamarádka navrhne, aby začala natáček vlastní videa kluci.
obrázek knihy
Zdeněk Ležák: Jail City město v zajetíV napínavém kokmiksovém příběhu Roberta, jejo matky Liliany a jejich novým přátel zažijete divolé střílečky, zběsilé honičky na koních, přátelství a nenávist na živt a na smrt.
obrázek knihy

 

© Imperator 2010, Knihkupectví U Stromečku, Elišky Přemyslovny 434, 156 00 Praha Zbraslav, tel: +420 257 921 162